Czy Sporan Men krem działa? Opinie, Forum, Cena, Apteka, Jak stosować?

Sporan Men to znany na całym świecie produkt, który ma na celu zwiększenie rozmiaru penisa (do 7 cm) w zaledwie 4 tygodnie, bez uciekania się do leków, operacji lub niewygodnych urządzeń przedłużających.

Posiadanie penisa o odpowiedniej wielkości jest podstawowym czynnikiem zarówno w życiu pary, jak i podczas okazjonalnych stosunków seksualnych i coraz więcej Włochów decyduje się na stosowanie kremów i żeli w celu wydłużenia penisa .

Jednym z nich jest SporanMen, który oprócz znacznej poprawy męskości i wigoru erekcji , zapewnia szybki i naturalny wzrost rozmiaru penisa , bez żadnych skutków ubocznych.

>>>>-50% Cena – Oficjalna Strona<<<<

Jaki rozmiar ma przeciętny penis?

Wielu naukowców próbowało odpowiedzieć na pytanie, że mężczyźni – i kobiety – na całym świecie chcą jasnych informacji na temat: Jakiego rozmiaru jest przeciętny penis?

Wiele osób odczuwa niepokój o to, czy ich penis jest wystarczająco duży i czy zadowoli partnera seksualnego. Może to wpłynąć na pewność siebie i obraz siebie. Często jednak obawy te są bezpodstawne.

Artykuł badawczy z 2019 r. zauważa, że ​​większość mężczyzn uważa, że ​​średnia długość penisa w stanie erekcji wynosi około 15.2 centimeters (cm) lub 6 cali (cale). W rzeczywistości średnia jest znacznie mniejsza.

Chociaż rozmiary różnią się znacznie, średnia długość wynosi prawdopodobnie 12,9–13,97 cm (5,1–5,5 cala) i najprawdopodobniej w kierunku mniejszego końca tej skali. Chociaż wyniki nieznacznie się różnią, większość badań szacuje, że średnia mieści się w tym zakresie.

W tym artykule przyjrzymy się niektórym faktom z różnych badań naukowych, aby spróbować udzielić realistycznej odpowiedzi na to pytanie. Dla wielu zapewni to pewność, czego można się spodziewać po średniej wielkości penisa.

Poczytaj: XtraBig, HardMan.

sporanmen

>>>>-50% Cena – Oficjalna Strona<<<<

Kiedy rozmiar penisa jest za mały?

W 1996 roku eksperci przeprowadzili badanie, które doprowadziło do opracowania zestawu wytycznych dotyczących tego, kiedy dana osoba może potrzebować operacji powiększenia penisa.

W badaniu zmierzono wymiary prącia 80 mężczyzn przed i po erekcji polekowej.

Naukowcy doszli do wniosku, że średni rozmiar penisa był 8,8 cm (3,5 cala) w stanie zwiotczałym i 12,9 cm (5,1 cala) w stanie wyprostowanym.

Badanie wykazało również, że rozmiar penisa w stanie erekcji nie korelował z rozmiarem penisa w stanie wiotkim. Innymi słowy, penis może mieć różną długość w stanie wiotkim, ale podobną długość w stanie wzwodu. Nie znaleźli również związku między wiekiem a rozmiarem penisa.

Naukowcy doszli do wniosku: „Tylko mężczyźni o wiotkiej długości mniejszej niż 4 cm (1,6 cala) lub rozciągniętej lub wyprostowanej długości mniejszej niż 7,5 cm (3 cale) powinni być uważani za kandydatów do wydłużenia prącia”.

Mikropenis i zakopany penis

Niektórzy ludzie rodzą się z mikropenisem , kiedy penis jest niezwykle mały , zwykle z powodu czynników hormonalnych lub genetycznych. Mikropenis spełnia te same funkcje co średniej wielkości penis, ale ludzie mogą czuć się niezadowoleni z jego wyglądu. Leczenie hormonalne lub operacja może zwiększyć jej rozmiar, jeśli dana osoba sobie tego życzy.

Czasami średniej wielkości penis może wydawać się mały, ponieważ wokół niego znajduje się dodatkowa skóra. Ludzie mogą nazywać to zakopanym penisem, a operacja może go rozwiązać.

Eksperci pamiętaj, że te wytyczne są nadal w użyciu.

Penisy różnią się znacznie kształtem i rozmiarem. Dowiedz się więcej tutaj.

>>>>-50% Cena – Oficjalna Strona<<<<

sporan men

Czym jest Sporan Men i jak działa?

Sporan Men żel , jak sama nazwa wskazuje, jest suplementem w postaci wygodnego żelu do nakładania bezpośrednio na penisa.

Nie tylko rozmiar, żel ten pozwala również poprawić czas trwania stosunku płciowego, poprawić libido , jakość erekcji oraz płodność poprzez zwiększenie produkcji testosteronu.

Minie kilka tygodni, zanim natychmiast zdasz sobie sprawę z niesamowitych korzyści, jakie Sporan Men może zaoferować za każdym razem.

W kremie Sporan Men nie ma nic niebezpiecznego , jego formuła jest naturalna i nastawiona na stymulowanie naturalnego wydłużania penisa poprzez codzienną rutynę aplikacji.

Jakie są korzyści?


Po wypróbowaniu Sporan Men możemy absolutnie potwierdzić niesamowite korzyści płynące z tego kremu. Nie tylko na poziomie „funkcjonalnym”, ale także psychologicznym.

Nie chcąc przesadzać, poniżej opisujemy główne zalety tego NIESAMOWITEGO produktu:

 1. wydłużenie penisa ( +5cm w pierwszych 40 dniach);
 2. Zwiększona elastyczność mięśni prącia (wydłużenie penisa nawet bez erekcji );
 3. Większa odporność podczas stosunku płciowego;
 4. Silniejsze i bardziej energiczne erekcje;
 5. Wzrost poczucia własnej wartości .
 6. Ostatni punkt jest chyba najważniejszy.

Pomijając na chwilę wizualny aspekt posiadania dłuższego i szerszego penisa, spróbujmy skupić się na korzyściach, jakie z tego płyną.

Po wypróbowaniu tego produktu możemy zapewnić, że już po kilku aplikacjach Twoja sprawność seksualna będzie niezwykle satysfakcjonująca, zrelaksowana i trwała.

Jest to prawdopodobnie pośredni efekt powiększenia penisa, który daje nam większy spokój ducha, męskość i poczucie własnej wartości.

Zalecamy, aby nie czekać dłużej z nadzieją na naturalny wzrost.

Od tego momentu do pierwszych 2 tygodni Sporan Men może zwiększyć rozmiar twojego penisa nawet do 2,5 cm, natomiast po około 4 tygodniach może go powiększyć nawet do 7 cm.

>>>>-50% Cena – Oficjalna Strona<<<<

sporan men

Jak używać Sporan Men

Kupiłeś butelkę produktu. I co teraz?

Wykonaj te proste czynności raz dziennie, aby prawidłowo zastosować ten specjalny żel.

 1. Ściśnij gałkę produktu na palcach. Nie przesadzaj, produkt należy nakładać kilka razy;
 2. Zacznij rozprowadzać go od podstawy, staraj się trzymać jak najbliżej kości;
 3. Masować na całej długości penisa i lekko uciskać w górę;
 4. Zatrzymaj się tuż pod żołędziami.

Pamiętaj, aby przed nałożeniem żelu umyć penisa delikatnymi produktami do higieny intymnej i nie zapomnij go dokładnie wysuszyć.

Jeśli chcesz uzyskać rezultaty w bardzo krótkim czasie, przydatne może być stosowanie Sporan Men do 2 lub 3 razy dziennie przez kilka tygodni.

Powinieneś być w stanie zauważyć pierwsze pozytywne wyniki po pierwszych 3 do 4 tygodniach. W każdym razie wskazane jest kontynuowanie stosowania produktu przez co najmniej miesiąc lub dwa od pierwszej aplikacji.

>>>>-50% Cena – Oficjalna Strona<<<<

Recenzje Sporan Men: czy są negatywne czy pozytywne? Opinie z forów medycznych

Sporan Men może pochwalić się niewiarygodnie wysokim wskaźnikiem pozytywnych recenzji i nadal jest uważany za najlepszy produkt na rynku (po jego następcy Xtrazex ).

Ten produkt codziennie otrzymuje mnóstwo pozytywnych recenzji.

Poniżej podsumowujemy niektóre z nich:

“Z powodu moich 47 lat cierpię na coraz mniejsze pożądanie seksualne, a nawet erekcja nie jest już taka, jak kiedyś. Po około 2 tygodniach niezbyt ciągłych i przekonanych aplikacji zauważyłem rezultaty, których się nie spodziewałem. Krótko mówiąc, w moim wieku nie mam złudzeń, że żel może wydłużyć penisa, ale tak się stało. Około 3 cm długości i 1 cm w obwodzie, minuty stosunku z osobą, z którą jestem, również znacznie się wydłużyły, ponieważ jestem spokojniejsza, a erekcje również się poprawiły. Oczywiście nie mówię mojej partnerce, że krem ​​Sporan Men jest za to odpowiedzialny, więc mam nadzieję, że nie przeczyta tej recenzji .”

“Zacząłem używać Sporan Men pod koniec 2021 roku i zrobiłem to prawie dla żartu, ponieważ nie wierzyłem, że produkt kupiony w Internecie może naprawdę skutecznie powiększyć mojego penisa. Musiałem zmienić zdanie już po około dziesięciu dniach, zacząłem stosować więcej automasaży SporanMen jednego dnia tak a jednego dnia nie, od razu poczułem większą pełność w penisie, silniejsze erekcje jak tylko wstałem ( Prawie o nich zapomniałem) i większe bezpieczeństwo w relacjach z żoną. Zyskałem około 4,5 cm. Z pewnością moja opinia jest wyjątkowo pozytywna, więc absolutnie polecam każdemu, kto wciąż ma wątpliwości.””

>>>>-50% Cena – Oficjalna Strona<<<<

sporan men

Składniki Sporan Men

Oto niektóre z aktywnych składników użytych w specjalnej naturalnej formule Sporan Men:

 • Peruwiańska Maca: W Peru to zioło jest uważane za silny afrodyzjak. Peru Maca może zwiększyć i poprawić ruchliwość plemników dla płodności, jednocześnie pomagając zarządzać potencjalnych problemów związanych z zaburzeniami erekcji.
 • korzenia żeń-szenia: może zapobiegać przekrwieniu spowodowanemu słabym krążeniem. Zwiększa ciśnienie i przepływ w okolicy narządu płciowego przez co powoduje bardzo sztywne i długotrwałe erekcje.15
 • L-Argininy HCL: Dobry sprzymierzeniec przedłużający czas trwania sprawności seksualnej i utrzymujący prawidłowy poziom testosteronu.
 • ekstraktu z guarany: Często stosowany w tradycyjnej medycynie chińskiej, ten składnik działa na impotencję. Może zwiększyć liczbę plemników, a tym samym męską płodność.

Lista innych składników drugorzędnych jest długa, ale są to głównie elementy używane do tworzenia konsystencji żelu i które pomagają podstawowym naturalnym składnikom, które widzieliśmy, łączyć się ze sobą.

Wśród innych składników, które można przeczytać na opakowaniu znajdziemy:

 • Wodospad
 • Ekstrakt z liści (i kwiatów) werbeny
 • Ekstrakt z truskawek
 • Dimetikon (emolient, zmiękcza i nawilża skórę)
 • Cyklopentasiloksan (forma silikonu często stosowana w kosmetyce. Może pomóc niektórym składnikom skuteczniej wnikać w skórę).


Wszystkie zatem są pochodzenia naturalnego, a zatem doskonałe ze względu na ich niesamowitą skuteczność bez żadnych skutków ubocznych lub szkodliwych.

>>>>-50% Cena – Oficjalna Strona<<<<

Czy są jakieś przeciwwskazania lub skutki uboczne?

Po zastosowaniu produktu nie odnotowano żadnych poważnych skutków ubocznych, ponieważ jego główne składniki są pochodzenia naturalnego. Jednak niektórzy mężczyźni mają bardziej wrażliwą skórę niż inni i mogą być narażeni na drobne miejscowe podrażnienia (te same dolegliwości, które mogą wywołać nawet najczęstsze kremy do skóry): swędzenie, zaczerwienienie, pieczenie.

Efekty te są jednak bardzo rzadkie i zależą od typu skóry mężczyzny, który zamierza stosować produkt.

Należy jednak pamiętać, aby nie połykać ani nie doprowadzać żelu do kontaktu z oczami.

sporan men

Sporan Men gdzie kupić w najlepszej cenie

Sporan Men możesz kupić online na oficjalnej stronie producenta (z 50% rabatem).

W sieci jest kilka stron internetowych, które sprzedają ten produkt, ale radzimy zamawiać go tylko z oficjalnych źródeł.

Ze względu na politykę firmy nie ma również możliwości zakupu Sporan Men Cream w aptece. Ma to zagwarantować 100% anonimowość i prywatność kupujących.

Odważny wybór, który skłonił firmę produkcyjną do rezygnacji z całej części fizycznych sprzedawców detalicznych, ale z czasem został nagrodzony przez kupujących, którzy szanowali ich prywatność.

>>>>-50% Cena – Oficjalna Strona<<<<

Dodaj komentarz