Proctotivo – Czy działa? Oszustwo? Opinie, Forum, Apteka, Cena, Gdzie Kupić

Twoje relacje seksualne są niezadowalające? Może nadszedł czas, aby wypróbować Proctotivo, produkt, który pomoże Ci doświadczyć intymności w bardziej satysfakcjonujący i spokojny sposób.

Dzięki obecności składników umiejętnie ze sobą połączonych, preparat pozwoli spotęgować przyjemność i dać więcej satysfakcji partnerowi. Przy regularnym stosowaniu będziesz w stanie bezboleśnie i szybko powiększyć penisa .

Pierwsze wyniki można osiągnąć w ciągu kilku tygodni, a efekty mogą zrobić różnicę w ciągu pierwszych 2 miesięcy . Wszystko bez niepożądanych reakcji , w krótkim i średnio długim okresie.

Aby dowiedzieć się więcej, zdecydowaliśmy się go przetestować i napisać dla Ciebie tę recenzję . W kilku kolejnych linijkach przejdziemy do szczegółowych informacji na temat tego, jak to działa , cech, mocnych i słabych stron, metod rekrutacji, referencji , opinii , cen i kanałów sprzedaży.

Słaba erekcja

Słaba erekcja może mieć wiele czynników i nie zawsze jest bezpośrednio związana z trwałymi zaburzeniami erekcji.

W tym tekście zrozumiesz przyczyny, które mogą prowadzić do niezbyt silnej erekcji.

Dlaczego mężczyzna ma słabą erekcję?

Dane z Brazylijskiego Towarzystwa Urologicznego pokazują, że co najmniej 50% dorosłych mężczyzn doświadczyło problemów z erekcją w pewnym momencie swojego życia.

Ale często mężczyźni czują, że ich potencja seksualna jest osłabiona, ponieważ nie mają silnej erekcji. W takim przypadku należy zbadać przyczyny, ponieważ nie zawsze jest to problem fizyczny.

Ponadto konieczne jest rozróżnienie, czy erekcja stała się słabsza, czy też jest to cecha samego mężczyzny.

Erekcje mają bardzo szerokie spektrum, podobnie jak wiele cech człowieka, takich jak wydolność oddechowa czy wydolność fizyczna. Dzieje się tak z najróżniejszymi funkcjami ludzkiego ciała, tj. erekcje są również indywidualnie różne.

Proctotivo

Silna erekcja kontra słaba erekcja

W tym spektrum znajduje się to, co jest uważane za normalne, czyli to, co jest bardziej powszechne w tym aspekcie seksualnym. Wielu manifestuje mocną i mocną erekcję, niezależnie od trybu życia, partnera seksualnego, spożywania alkoholu lub innych substancji itp. 

Inni natomiast wielokrotnie zauważyli, że erekcja nie osiąga 100% i nie jest bardzo silna, nie osiąga bardzo wysokiej częstotliwości, nawet przy spontanicznej erekcji nocnej czy masturbacji. Właściwa fizjologia człowieka nie oferuje takiej sztywności. 

W niektórych przypadkach tego typu pacjenci ze słabszą erekcją mogą prowadzić do zaburzeń erekcji związanych z problemami psychologicznymi i rozwinąć tremę, na przykład na pierwszej randce lub w obliczu partnera seksualnego, co może być onieśmielające.

W takich sytuacjach pacjent wie, że nie ma zbyt dobrej erekcji, brakuje mu pewności siebie, a wraz z tym do organizmu uwalniają się substancje takie jak adrenalina, noradrenalina i epinefryna, które mogą „wyłączyć” erekcję.

Organiczne zaburzenia erekcji mogą być również wywołane u tych osób, gdy osiągną punkt niepowodzenia od porażki do porażki. Nieużywanie prącia , które może nawet prowadzić do atrofii narządu, jeśli jest pozostawione bez aktywności seksualnej przez zbyt długi czas.

Cechy Proctotivo

Omawiany produkt to naturalny suplement wolny od GMO i pestycydów, wykonany z najlepszych ekstraktów roślinnych , wspomagający leczenie impotencji, przedwczesnego wytrysku i podobnych problemów.

Wybrany preparat znajduje się w kapsułkach , pokrytych warstwą ochronną, aby zachować składniki aktywne podczas przechodzenia przez żołądek. Każde opakowanie w rozmiarze podróżnym z hermetycznym zamknięciem zawiera 60 jednostek po 10 mg każda , co daje łącznie 600 g .

Jak to działa

W przeciwieństwie do innych metod i narzędzi promujących powiększenie penisa i promujących przyjemność podczas stosunku, suplement ten jest wolny od skutków ubocznych.

W nieinwazyjny sposób pozwala na poprawę zdolności miłosnych i zwiększenie rozmiaru penisa (z wydłużeniem do 9 cm), w ciągu kilku tygodni i bez ryzyka dla zdrowia.

Według opinii w sieci efekty utrzymują się jeszcze długo po zakończeniu kuracji. Dlatego nie jest konieczne przyjmowanie produktu przez całe życie, aby uzyskać pożądane efekty .

Składniki Proctotivo w kapsułkach

Substancje zawarte w suplemencie są wysokiej jakości, wolne od GMO i toksyczności, połączone według ekskluzywnej receptury. Oto, czym one są:

 • Schisandra Chinensis
 • Korzeń żeń-szenia koreańskiego
 • ekstrakt z szafranu
 • czarny pieprz .

Cytryniec chiński ( potocznie zwany jagodą goji) to roślina będąca przedmiotem ciągłych badań. Zwiększa wydolność (w tym seksualną), oczyszcza wątrobę i zwalcza stres psychofizyczny .

Żeń-szeń koreański działa również na poziom energii i działa w synergii z jagodami Goji. Obniża również poziom cholesterolu we krwi i ma właściwości rozrzedzające krew , dzięki czemu umożliwia jej szybszy przepływ do ciał jamistych w czasie erekcji.

Ekstrakt z szafranu poprawia unaczynienie męskiego członka. Pomaga przedłużyć zastój krwi na cały czas trwania stosunku, dając intensywną przyjemność .

Natomiast pieprz czarny zwiększa skuteczność działania pozostałych składników. Pozwala na dłuższe utrzymanie erekcji i osiąganie intensywniejszych orgazmów , a także przyczynia się do powiększenia rozmiaru penisa .

Jak używać

Spożywać 1 kapsułkę 2 razy dziennie, popijając szklanką wody o temperaturze pokojowej. Najlepiej przyjmować go rano iw porze lunchu, pół godziny przed głównymi posiłkami, na pusty żołądek.

Proctotivo

Korzyści Proctotivo

Naturalny skład oraz brak środków chemicznych sprawiają, że suplement jest preparatem bezpiecznym pod każdym względem; ale to nie jedyna zaleta Proctotivo. Wśród mocnych stron produktu chcielibyśmy wymienić:

 • Formuła kapsułki , z wstępnie dozowanymi składnikami aktywnymi
 • szybki wzrost obwodu i długości penisa
 • większą przyjemność
 • dłuższy czas trwania związków
 • wielokrotne orgazmy jednego dnia
 • pokonanie kompleksu małego penisa
 • wzrost zrozumienia pary
 • nadaje się do bezpłatnej sprzedaży
 •  żadnych skutków ubocznych .

Ponieważ nie jest to lek, zakup produktu odbywa się bez recepty , na oficjalnej stronie sprzedawcy . Jednak zalecane dawki muszą być przestrzegane , aby uzyskać jak najwięcej z kuracji.

Wyniki po użyciu

Wielu mężczyzn skorzystało z promocji na kapsułki Proctotivo , aby przetestować jego skuteczność. Wyniki przerosły nasze najśmielsze oczekiwania , zarówno pod względem wielkości , jak i wydajności .

W okresie od 2 do 6 miesięcy penis ma tendencję do wydłużania się o 3-7 cm , przy wzroście obwodu do 2-3 cm . Do zwiększenia środków dochodzi znacznie intensywniejsza przyjemność podczas stosunku, zwiększenie ich częstotliwości oraz dłuższy czas trwania .

Odkrycia te pozwalają uniknąć stosowania kosztownych terapii farmakologicznych i interwencji chirurgicznych o wątpliwej skuteczności. Kuracji muszą towarzyszyć dobre nawyki, w tym zdrowa dieta , regularna aktywność fizyczna , usuwanie źródeł stresu i odpowiednia liczba godzin snu .

Opinie i recenzje klientów na temat Proctotivo

Na podstawie dokładnej analizy recenzji Proctotivo męska opinia publiczna była w dużej mierze zadowolona z zakupu produktu. Wiele pozytywnych opinii podkreśla brak skutków ubocznych przy ciągłym stosowaniu, a także fakt, że suplement można kupić bez recepty .

Wielu mężczyzn w wieku od 20 do 70 lat zgłosiło wzrost rozmiaru penisa w długości i obwodzie , a także poprawę wydajności pod względem czasu trwania i jakości . Wśród użytkowników nie brakuje takich, którym udaje się odbyć wielokrotne współżycie w ciągu dnia, bez wpadek i obaw przed wydajnością .

Wśród wielu opinii w sieci znajdziemy również negatywne komentarze, w większości związane z niewłaściwym użytkowaniem lub poniżej zalecanego czasu działania. Firma wolała jednak nie usuwać recenzji dotyczących zakupu, aby umożliwić Ci obiektywne wyobrażenie o tym.

Proctotivo

Przeciwwskazania

Produkt dedykowany jest męskiej publiczności i nie ma przeciwwskazań dla osób, które zakończyły rozwój seksualny , pod warunkiem przestrzegania zalecanych dawek. Aby uniknąć przypadkowego spożycia przez dzieci i młodzież, zaleca się przechowywanie suplementu poza ich zasięgiem.

Osoby uczulone na co najmniej jeden ze składników, pacjenci w trakcie terapii lekowej lub przed operacją powinni powstrzymać się od podawania kapsułek Proctotivo.

Uważaj również na skutki przedawkowania : zwiększenie ilości w stosunku do zalecanych przez sprzedawcę może negatywnie wpłynąć na wydajność i doprowadzić do przejściowych zaburzeń .

Cena i gdzie kupić Proctotivo

Przejdźmy teraz do ostatniej części recenzji : radzimy nie pomijać czytania ostatnich kilku linijek, ponieważ zawierają one cenne informacje o tym, jak kupować . Produkt dostępny w przystępnej cenie , do wyboru 3 opakowania : kliknij w baner i sprawdź.

Aby złożyć zamówienie, wystarczy wypełnić odpowiedni formularz na oficjalnej stronie internetowej : suplementu w rzeczywistości nie można kupić w aptekach , drogeriach, sklepach ekologicznych, na platformach multibrandowych ani w innych typach placówek handlowych.

Dane do wpisania to imię , nazwisko, numer telefonu , pełny adres oraz dodatkowe informacje dla kuriera, wykorzystywane wyłącznie w celach związanych ze sprzedażą. W ciągu kilku godzin otrzymasz telefon od operatora, aby potwierdzić zakup i przystąpić do wysłania paczki.

Towar dotrze do Twojego domu w ciągu kilku dni , bez dodatkowych kosztów i wskazówek co do zawartości. Zapłacisz z góry kartą kredytową , kartą przedpłaconą, za pośrednictwem bezpiecznych serwerów; wszystko bez ryzyka dla Twojej prywatności .

Dodaj komentarz