Alfa Lover Krem – Jak stosować, Składniki, cena , Forum, Apteka, Opinie

Alfa Lover to naturalny produkt na powiększenie penisa oparty na formule działania ze 100% naturalnych składników. Innowacyjna żelowa formuła powiększania penisa AlfaLover  zapewnia naturalny efekt, który skutkuje progresywnym wzrostem rozmiaru penisa zarówno w długości, jak i w obwodzie.

W tym artykule poznasz wszystkie ważne informacje i szczegóły związane z Alfa Lover oraz efektami, jakie może zaoferować ten produkt. Skonsultuj się ze specjalną ceną producenta, prawdziwymi opiniami użytkowników, dyskusjami na forum, prospektem emisyjnym, prawidłowym sposobem stosowania, przeciwwskazaniami.

>>>>-50% Cena  – Oficjalna Strona <<<<

Czy rozmiar penisa jest genetyczny?

Kiedy zastanawiamy się nad pytaniami związanymi z penisem, które słyszymy najczęściej: „Czy rozmiar penisa jest genetyczny?” mieści się gdzieś pomiędzy „ Czy rozmiar naprawdę ma znaczenie ?” i ” Czy obwód jest ważniejszy niż długość ?” (Dla przypomnienia: nie, i to jest osobiste preferencje.)Co zaskakujące — a może nie — temat rozmiaru penisa został szeroko zbadany. To znaczy, naukowcy zbadali nawet związek między rozmiarem stopy a rozmiarem penisa . A zgodnie z obecnymi dowodami, geny wydają się odgrywać rolę we wzroście członka. W nieco nieoczekiwanym odkryciu okazuje się, że Willies większość materiału genetycznego pozyskuje po matczynej stronie równania.

Skąd bierze się rozmiar penisa?

Wspomnieliśmy, że na rozmiar penisa może wpływać genetyka, ale to nie jest pełna historia. Chromosom Y, który otrzymujesz od ojca, jest odpowiedzialny za to, że masz penisa, ale chromosom X od matki może mieć wpływ na rozmiar i kształt penisa. Jednak genetyka nie jest taka prosta. Masz również tak zwane geny de novo , które są unikalne dla ciebie i nieco różnią się od genów twoich rodziców. Mogą one również odgrywać rolę w wielkości penisa.

Również hormony mogą mieć wpływ na to, jak duży jest twój penis. W okresie dojrzewania testosteron i hormony wzrostu powodują wzrost długości i obwodu penisa. Jeśli produkujesz mniej tych hormonów, może to opóźnić dojrzewanie lub doprowadzić do mniejszego penisa niż przeciętnie. Na produkcję hormonów może wpływać wiele różnych czynników, w tym hormony, narażenie na chemikalia zaburzające gospodarkę hormonalną oraz odżywianie.

Niedożywienie może również prowadzić do rozwoju penisa mniejszego niż twój potencjał genetyczny. W szczególności niedożywienie w łonie matki lub w pierwszych latach życia może wpływać nie tylko na hormony, ale także na wzrost i rozwój. Dlatego, podobnie jak wysocy rodzice mogą mieć niskie dziecko z powodu czynników genetycznych i środowiskowych, możesz nie być w stanie obwiniać rozmiaru penisa wyłącznie na genetykę rodziców. Jeśli martwisz się o swój rozmiar, operacja powiększenia penisa może pomóc Ci zyskać pewność siebie.

>>>>-50% Cena  – Oficjalna Strona <<<<

Alfa Lover

Formuła działania Alfa Lover – jak działa kuracja

Alfa Lover to innowacyjna i zaawansowana formuła , która zapewnia naturalny efekt stymulacji wzrostu penisa na długość i grubość. Kompleksowe działanie żelu na tkanki na całej powierzchni prącia powoduje stopniowe powiększanie prącia w okresie leczenia.

Porównując żel na powiększenie penisa Alfa Lover, jego wyniki, z operacjami jajowodów, operacjami powiększania penisa, różnice są wyraźne na korzyść żelu.  Alfa Lover nie powoduje żadnych negatywnych skutków ubocznych i kosztuje około 30 razy mniej niż operacja.

W stosunku do falloplastyki efekty tego zabiegu są nieodwracalne i są szanse, że nie przyniesie żadnych pozytywnych efektów.

Choć maksymalny efekt stosowania Alfa Lover odczujesz już po 4-5 tygodniach stosowania, pozytywne efekty zauważysz już od pierwszych dni stosowania produktu. Przede wszystkim odczujesz zwiększoną wytrzymałość fizyczną podczas stosunku i znacznie szybszą regenerację po jego zakończeniu.

Tygodnie 2 i 3 przyniosą widoczne powiększenie penisa do 2 cm, a w tygodniach 4 i 5 penis będzie dłuższy o prawie 3-5 cm.

>>>>-50% Cena  – Oficjalna Strona <<<<

Co zawiera żel Alfa Lover? skład, składniki aktywne, ulotka dołączona do opakowania

Jak wspomniałem wcześniej, Alfa Lover oparty jest na 100% naturalnych składnikach z bogatą zawartością substancji bioaktywnych, co sprawia, że ​​ten żel powiększający penisa jest skuteczniejszy niż inne podobne produkty. Dzięki swojemu składowi Alfa Lover nie ma przeciwwskazań i nie wywołuje negatywnych skutków ubocznych.

Poniżej znajduje się lista aktywnych składników w składzie AlfaLover:

  • korzeń rogówki – stymuluje obrzęk i wydłużenie tkanek jamistych prącia, zwiększając proporcjonalnie jego wielkość: długość, grubość, żołądź
  • koncentrat z czerwonego korzenia – poprawia krążenie krwi w okolicy miednicy i zwiększa przepływ krwi do prącia, zapewniając trwałą erekcję przez długi czas
  • ekstrakt z żeń-szenia – poprawia wrażliwość obszarów erogennych, przywraca równowagę męskich hormonów i zwiększa produkcję plemników
  • mentol – jednocześnie odświeża i zwiększa wrażliwość. Skraca czas regeneracji po wytrysku nawet o 7 minut

W celu zapewnienia maksymalnego stężenia substancji bioaktywnych w końcowym składzie Alfa Lover zastosowano zaawansowaną metodę przetwarzania.

Alfa Lover

>>>>-50% Cena  – Oficjalna Strona <<<<

Jak stosować Alfa Lover – prawidłowy sposób użycia, nakładanie żelu

Chociaż niektóre efekty stosowania żelu AlfaLover odczujesz już od pierwszych dni stosowania, aby uzyskać maksymalny efekt po zastosowaniu tego żelu. Powiększanie penisa jest bardzo ważne, aby dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w opakowaniu Alfa Lover dotyczących aplikacji żelu i zalecanego okresu.

Alfa Lover nakłada się dwa razy dziennie, raz rano i raz wieczorem. Podczas nakładania żelu penis musi być w stanie erekcji.

Delikatnymi ruchami masującymi nałóż żel na całą długość penisa, od głowy do podstawy penisa, aż do całkowitego wchłonięcia. Szczególną uwagę należy zwrócić na okolice głowy prącia. Specjalne techniki nakładania masaży i żeli można znaleźć na oficjalnej stronie producenta.

Sprawdź; AlfaZone, Xtrabig.

Alfa Lover cena: ile kosztuje, gdzie kupić

Zdecydowanie najlepszą cenę na Alfa Lover znajdziesz na oficjalnej stronie producenta, gdzie również możesz skorzystać z 50% zniżki, ważnej tylko przy zamówieniach online tutaj na stronie. Dlatego polecam zamówić Alfa Lover bezpośrednio z oficjalnej strony internetowej. Oprócz znacznej obniżki ceny masz gwarancję, że nie jest nieśmiały, jest to produkt oryginalny, a nie podrobiony i podrobiony.

Alfa Lover

>>>>-50% Cena  – Oficjalna Strona <<<<

Kto używał Alfa Lover, czy to działa? – opinie prawdziwych użytkowników, fora, zdjęcia

Jeśli wejdziesz na oficjalną stronę producenta Alfa Lover, znajdziesz więcej informacji na temat tego produktu, ale także referencje użytkowników wraz ze zdjęciami przed i po użyciu żelu , zdjęcia, które zdają się w dużej mierze potwierdzać obietnice producenta dotyczące efektów, które możesz uzyskać je za pomocą AlfaLover.

Oczywiście nieuczciwe byłoby polecanie Alfa Lover wyłącznie na podstawie informacji znajdujących się na oficjalnej stronie producenta. Dlatego, aby przekonać się o skuteczności tego produktu i prawdziwości wyników obiecanych przez producenta , przestudiowałem wszystkie dyskusje na forach i artykuły głównych publikacji specjalistycznych.

Po tej dogłębnej analizie doszliśmy do wniosku, że AlfaLover to rzeczywiście produkt do skutecznego powiększania penisa. Jego formuła działania powoduje naturalny wzrost rozmiaru, nie powodując przy tym negatywnych skutków ubocznych. Choć mogę w tym momencie z całą pewnością polecić AlfaLover , niektóre obietnice producenta wydają się moim zdaniem zbyt dobre.

>>>>-50% Cena  – Oficjalna Strona <<<<

Dodaj komentarz