Krople Kamasutra – Opinie, Cena, Forum, jak to działa? Dawkowanie

Krople Kamasutra to całkowicie naturalne leczenie zaburzeń seksualnych u mężczyzn, zaburzeń erekcji, niskiego libido, przedwczesnego wytrysku. Produkt oparty jest na unikalnej i innowacyjnej kombinacji 100% naturalnych składników aktywnych, które działają na główne czynniki przyczyniające się do męskiej sprawności seksualnej, przynosząc w ten sposób zarówno krótko-, jak i długoterminowe korzyści terapeutyczne.

Misją tego artykułu jest dostarczenie aktualnych i autentycznych informacji o głównych właściwościach i cechach tego suplementu na potencję. Tak abyś miał jasny obraz jego skuteczności terapeutycznej przed zakupem w aptece. Dokładniej, w tym artykule poznasz wszystkie niezbędne szczegóły dotyczące podawania kropli Kamasutra. Cenę w aptekach, prawdziwe opinie użytkowników , składniki aktywne, przeciwwskazania, skład, ulotkę dołączoną do opakowania, forum, strona Oficjalna strona producenta.

Jeśli jednak zdecydowanie decydujesz się na wypróbowanie tej kuracji i chcesz przekonać się już teraz o jej udowodnionej skuteczności terapeutycznej, od razu masz możliwość skorzystania z kropli Kamasutra w bardzo niskiej cenie. Jest to specjalna promocja na oficjalnej stronie producenta, z której obecnie korzystają tylko osoby, które złożą zamówienie online tutaj i która polega na 50% zniżce od ceny producenta kropli.

kamsutra

Co to jest przedwczesny wytrysk?

Przedwczesny wytrysk (PE) występuje, gdy masz orgazm przed stosunkiem lub mniej niż minutę po jego rozpoczęciu. Nie ma ustalonego czasu, kiedy mężczyzna powinien wytryskać podczas seksu, ale jeśli wkrótce wytryskujesz i stracisz erekcję, Ty i Twój partner możecie czuć, że nie ma wystarczająco dużo czasu, aby się tym cieszyć.

Może to być frustrujące, a nawet wstydliwe, ale jest to powszechny problem dla mężczyzn. Od 30% do 40% ma to w pewnym momencie swojego życia. Pamiętaj więc, że nie należy się tym martwić, jeśli zdarza się to tylko sporadycznie.

Przyczyny przedwczesnego wytrysku i czynniki ryzyka

Przyczyna nie jest do końca znana. Ale chemia twojego mózgu może być przynajmniej częściowo przyczyną. Mężczyźni, którzy mają niski poziom chemicznej serotoniny w mózgu, zwykle potrzebują mniej czasu na wytrysk.

Czynniki emocjonalne mogą odgrywać rolę:

 • Naprężenie
 • Depresja
 • Lęk
 • Wina
 • Problemy w związku
 • Brak pewności siebie lub zły wizerunek ciała
 • Troska o sprawność seksualną
 • Negatywne odczucia związane z ideą seksu (represja seksualna)

Niektóre stany fizyczne mogą również powodować PE, w tym:

 • Niezwykłe poziomy hormonów
 • Nieregularny poziom neuroprzekaźników (brak równowagi substancji chemicznych w mózgu, które przekazują wiadomości lub impulsy do reszty ciała)
 • Zapalenie lub infekcja prostaty lub cewki moczowej (rurka, która biegnie z pęcherza i wysyła siusiu z organizmu)
 • Cechy genetyczne odziedziczone po rodzicach

Czasami PE może być problemem dla mężczyzn z zaburzeniami erekcji (ED). Wtedy penis nie pozostaje wystarczająco jędrny do seksu. Mężczyźni, którzy martwią się, że mogą stracić erekcję, mogą rozwinąć wzorzec pędu do wytrysku. Zerwanie z nałogiem może być trudne.

Leczenie zaburzeń erekcji może spowodować ustąpienie przedwczesnego wytrysku . Istnieje wiele opcji leczenia. 

Diagnoza przedwczesnego wytrysku

Jeśli masz częste przedwczesne wytryski lub przedwczesny wytrysk powoduje niepokój lub depresję i wpływa na Twój związek, umów się na wizytę u urologa.

Twój urolog rozpocznie egzamin, pytając o twoje doświadczenia seksualne. Prawdopodobnie zostaniesz zapytany:

 • Jak długo masz ten problem?
 • W jakich okolicznościach to się stało?
 • Jak często to się dzieje?
 • Czy przy każdej próbie seksualnej dochodzi do przedwczesnego wytrysku?
 • Czy tak się dzieje ze wszystkimi partnerami?
 • Czy podczas masturbacji występuje przedwczesny wytrysk?
 • Masz problem z utrzymaniem erekcji?

Chociaż pytania są osobiste, ważne jest, aby szczerze odpowiedzieć swojemu urologowi, aby mógł jak najlepiej zdiagnozować źródło problemu.

Twój urolog zapyta również o wszelkie inne schorzenia, które możesz mieć i wszelkie leki, w tym leki dostępne bez recepty, suplementy i produkty ziołowe, które przyjmujesz. Zostaniesz również zapytany o używanie alkoholu i narkotyków.

kamasutra

Jak działają krople na potencję Kamasutra – szybki i skuteczny efekt terapeutyczny

Krople Kamasutra to przebadana klinicznie w Szwajcarii naturalna kuracja , która przy pomocy składników aktywnych w swoim składzie pomaga w szybkim osiągnięciu stałej erekcji, stymulując przepływ krwi do penisa i rozszerzając naczynia krwionośne na ciała jamiste. Dlatego oprócz solidnej erekcji, stosowanie kropli prowadzi również do widocznego powiększenia penisa zarówno w długości, jak i grubości podczas stosunku.

Silne stężenie kropli ekstraktu z grzybów tybetańskich gwarantuje niezwykle szybki i silny efekt terapeutyczny, który prowadzi do uzyskania i utrzymania solidnej erekcji przez dłuższy czas.

Stosowanie tych kropli pomaga również odzyskać apetyt seksualny, wytrzymałość i męską męskość. Jednym z natychmiastowych efektów terapeutycznych stosowania kropli Kamasutra jest doskonała kontrola nad czasem wytrysku , co pozwoli przedłużyć zabawę seksualną tak długo, jak tylko zechcesz.

Fizyczna energia i wigor, jakie dają bioaktywne substancje w składzie kuracji, pomogą Ci zawsze mieć maksymalną sprawność seksualną, a szybka regeneracja sił po wytrysku pozwoli Ci na więcej kolejnych imprez seksualnych.

Składniki aktywne w składzie kropli – ulotka dla pacjenta

Jak wspomniałem we wstępie do tego artykułu, terapeutyczna formuła tego zabiegu opiera się na specjalnej kombinacji 100% naturalnych składników o specjalnych właściwościach, przynoszących wiele krótko- i długoterminowych korzyści terapeutycznych. Więcej szczegółów na temat składu kropli Kamasutra znajdziecie w Internecie na oficjalnej stronie producenta.

Poniżej lista głównych składników aktywnych w składzie kuracji:

 • Ekstrakt z grzyba tybetańskiego Phallus Impudicus – jest podstawowym składnikiem aktywnym kuracji, silnie stymuluje przepływ krwi w prąciu, pomaga szybko uzyskać silną erekcję i utrzymać ją przez długi czas
 • ekstrakt z czarnego kawioru – stymuluje syntezę testosteronu, poprawia jakość nasienia i zdecydowanie przyczynia się do przedłużenia stosunku płciowego
 • muira puama: znacznie zwiększa apetyt seksualny i wpływa na jakość erekcji podczas stosunku
 • Tribulus terrestris – stymuluje krążenie krwi w narządach płciowych i pomaga przywrócić funkcje gruczołu krokowego
 • żeń-szeń panax – przywraca libido, zwiększa popęd seksualny oraz pomaga normalizować ciśnienie krwi i poprawiać odporność organizmu.


Rozmawialiśmy o tym, że spektakularna skuteczność terapeutyczna tych kropli i bardzo szybki efekt terapeutyczny to w dużej mierze zasługa niezwykle bogatej zawartości substancji bioaktywnych w końcowym składzie kuracji. To bardzo wysokie stężenie substancji bioaktywnych można uzyskać dzięki specjalnie ulepszonej metodzie przetwarzania naturalnych składników składających się na formułę działania Kamasutry.

kamasutra

Sposób podania: jak prawidłowo stosować krople, przeciwwskazania

Krople Kamasutra można podawać zarówno okazjonalnie, jak i leczniczo, druga opcja zalecana jest w terapii zaburzeń erekcji i innych zaburzeń seksualnych u mężczyzn.

Efekt terapeutyczny jest niezwykle szybki, 10-15 minut po podaniu kropli. Sposób użycia polega na rozpuszczeniu 25 kropli w 100-150ml wody. Preparat spożywa się 30 minut przed stosunkiem, a w przypadku kuracji preparat ten przyjmuje się dwa razy dziennie.

Idealny czas trwania leczenia terapeutycznego to 30 dni. Aby uzyskać maksymalne korzyści ze stosowania tego produktu, bardzo ważne jest, aby dokładnie przestrzegać wszystkich instrukcji zawartych w ulotce dołączonej do opakowania Kamasutry i nie przekraczać dziennej dawki.

Będąc produktem naturalnym, może być bezpiecznie stosowany przez mężczyzn w każdym wieku. Krople nie mają przeciwwskazań do stosowania i nie wywołują negatywnych skutków ubocznych.

Cena kropli na potencję Kamasutry 

Jeśli chodzi o cenę zabiegu to tak jak wspomniałem na początku artykułu najlepszym rozwiązaniem z finansowego punktu widzenia jest złożenie zamówienia online bezpośrednio na oficjalnej stronie producenta gdzie w tej chwili można w pełni skorzystać Kamasutra w najniższej cenie. Mam oczywiście na myśli specjalną promocję dostępną tylko dla zamówień składanych tutaj, polegającą na 50% zniżce na cenę produkcji kropli. Ponadto masz pewność, że zakupiony produkt jest w 100% autentyczny i nie jest produktem podrobionym.

kamasutra

Opinie użytkowników

Jeśli chodzi o efekty, jakie można uzyskać z kroplami Kamasutra, choć obietnice producenta mogą wydawać się pod pewnymi względami dość przesadzone, należy mieć na uwadze, że ta kuracja jest w rzeczywistości produktem, który opiera się na szczegółowych badaniach klinicznych i badaniach klinicznych, które mają szereg imponujący udział użytkowników.

Jednak nasz zespół przeprowadził więcej badań, aby jasno ustalić autentyczność tych ustaleń . Przeanalizowaliśmy liczne dyskusje na forach leczenia Kamasutry i artykuły publikowane na różnych stronach z autorytetem w dziedzinie męskiego zdrowia seksualnego.

W końcu co prawda znaleźliśmy też negatywne opinie na temat kropli , ale w zdecydowanej większości przypadków ten produkt, stosowany sporadycznie i po kuracji terapeutycznej, dawał użytkownikom naprawdę spektakularne rezultaty.

Dodaj komentarz